ÖZELSA ÖNLÜK
ÖZELSA ÖNLÜK
ÖZELSA ÖNLÜK
ÖZELSA ÖNLÜK
ÖZELSA ÖNLÜK

Bayan Klasik Yaka Uzun Boy Vizit Önlüğü

Fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.

Sağlık Personeli için Hemşire Forması, ve Hemşire Bonesi ve Doktorlar için  Doktor Önlüğü ayrıca Okulda Öğretmenler için Öğretmen Önlüğü Bay Bayan İş Formaları, DK Üniforma kalitesiyle ithal alpaka ve terikoton-side kumaştan üretilmiştir. Hemşire Forması, Doktor Önlüğü ve Öğretmen Önlükleri Bay Bayan İş Formaları bazı modellerde arka yaka kısımlarında biyeler bulunmaktadır. Bu nöbet takımlarımız Üst modelleri biyeliler sade modeller ile geniş ürün yelpazesine sahiptir.  Pantolon modellerimiz ise boru paça dar pantolonlar ve ispanyol paça pantolonlar lastikli pantolon, düğmeli pantolon  ve uçkurlu pantolon çeşitlerimiz mevcuttur.  Tekstil alanın da ayrıca Asçı Önlüğü imalatı ve İş Elbisesi Kıyafetleri imalatı  ve ihracatı yapmaktayız. Sabo Terlik Modelleri arasında Hemşireler için Hemşire Terliği, Tahta giymek isteyenlere özel Tahta Sabo Terlik ayrıca Ortopedik Terlik seçenekleri ile  Aşcı Terligi imalatını sizler için en sağlıklı ve sağlam malzemelerden üretiyoruz.  Ayrıca satın alabileceğiniz gibi kiralama seçeneği de mevcut olan Cübbe Kep Mezuniyet Ürünleri Stoklarımızda mevcuttur.

 

Yıkama talimatlar:

Koyu renkli üniformalar için en yüksek yıkama sıcaklığı 30ºC'dir. 
Koyu ve açık renkli üniformaları lütfen ayrı ayrı yıkayınız. 
Hemşire Formalarının kurutulmasında ise santrifüjlü makinelerde kurutulabilir. 
Ütü tabanı sıcaklığı en çok 150ºC olan ütü ile ütüleme yapılmalıdır. 
Koyu renkli üniformalarda ütü tabanlığı kullanıldığı taktirde parlama yapmaz.
Hemşire Formalarında beyazlatıcı kullanılamaz. 
Direkt güneş ışığında kurutulamaz ve direk olarak ütü yapılamaz.

Hemşire Formaları ve Hemşire Forması Kumaş Çeşitleri:
Hemşire formalarında kumaş türü olarak fazla bir çeşit yoktur. Mevsimlik olarak değişen bu kumaş türleri kalın ve ince kumaş olarak da ayrılabilir.

Renkler:
Lacivert, beyaz, açık mavi, fırtına mavi, boncuk mavi, turkuaz mavi, saks mavi, deniz yeşili, cerrahi yeşil, nil yeşili, ördekbaşı yeşili, bordo, şeker pembe, fuşya pembe, leylak moru, lila, siyah, kırmızı, yavruağzı, koyu mor, nar çiçeği, petrol yeşili, toz pembe

Kullanım Alanları:
Alpaka, Terry Cotton ve Dakron kumaşın genel kullanım alanları, medikal formalar, personel kıyafetler, aşçı kıyafetleri, restaurant, bar kıyafetleri, endüstriyel iş giysileri, güvenlik giysileri, iş önlükleri ve iş tulumlarıdır.

Alpaka Hemşire Formaları:
Alpaka hemşire formaları çok rahat bir hemşire forması modelidir. DK Medikal,  alpaka hemşire formalarında kumaş kalitesine çok güvenmektedir. Piyasada bulunan en iyi alpaka hemşire formaları firmamızda uygun fiyata satılmaktadır. 

Alpaka kumaş olarak içerisinde %75 polyester bulundurmaktadır. Bu kumaşta %25 oranında viskon bulunmaktadır. Ağırlık olarak metrekareye 185 ± 15 gr olan alpaka kumaşlar çok hafif bir kumaş modelidir. Örgü şekli ise 2/1 bez örgü olarak görülmektedir.  Yazılan veriler yaklaşık değerlerler olup bilgi amaçlıdır. 

Terry Cotton, Side ve Dakron Hemşire Formaları:
Alpaka hemşire  formalarına bakarak daha ince bir kumaş olduğu görülür. DK Medikal,  Terry Cotton ve Dakron hemşire formalarında kumaş kalitesine çok güvenmektedir. Piyasada bulunan en iyi Terry Cotton ve Dakron hemşire formaları firmamızda uygun fiyata satılmaktadır. 

Terry Cotton, Side ve Dakron kumaş olarak içerisinde %65 polyester bulundurmaktadır. Bu kumaşta %35 oranında pamuk bulunmaktadır. Ağırlık olarak metrekareye 115 ± 15 gr olan Terry Cotton ve Dakron kumaşlar çok hafif bir kumaş modelidir. Örgü şekli ise 2/1 bez örgü olarak görülmektedir. Yazılan veriler yaklaşık değerlerler olup bilgi amaçlıdır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR